• Právě se nacházíte:
  •  
  • O nás
  • Profil společnosti

Profil společnosti

       Společnost TARGET Plus s. r. o,  se  sídlem  v  Mostě  vznikla  v roce 1995.  Ve velmi krátké době se vypracovala mezi nejlepší dodavatele průmyslových výrobků pro mnoho set odběratelů v celém severočeském regionu i mimo něj. V současné době činí její roční obrat několik desítek milionů Kč.

     Své zákazníky získává především díky garantovaným cenám, komplexnímu přístupu k zákazníkovi, poradenským službám, rozvozu výrobků či zásilkové službě do 24 hodin. Zastupuje přední české a zahraniční výrobce, jejichž výrobky dodává dle platných ceníků těchto vybraných výrobců. Stálým obchodním partnerům na základě dlouhodobě uzavřených obchodních dohod, poskytujeme  dodatečné slevy proti cenám výrobců, dobu splatnosti u těchto odběratelů stanovujeme individuálně s přihlédnutím na potřebu našich zákazníků.

     V naší prodejně a v našich skladech najdete zboží za několik milionů Kč, především průmyslové těsnění, těsnící šňůry pro kotle, mlýny a vzduchotechniku, azbestopolymerní  a bezazbestové desky (klingerity), bezazbestové ucpávky pro  čerpadla a armatury,  výrobky z expandovaného  PTFE a   grafitu,  spirálová,  hřebínková    a  obalovaná těsnění, kovové těsnící kroužky,  nehořlavé textilie, gufera,  o-kroužky,  manžety, technickou pryž, mikroporézní pryž, silikonovou pryž, výrobky ze speciálních pryží včetně neoprenu, vitonu a dalších, šňůry pro výrobu o-kroužků, pryžové profily, hadice všeho druhu včetně speciálních, klínové řemeny, lepidla, tmely, žáruvzdorné materiály, výrobky z lisovaného PTFE včetně těsnících pásek pro závity.